stół kuchenny ze szklanym blatem
29
gru

Różnorodne zastosowania

Zastosowanie paneli szklanych może być bardzo różne. Mogą to być ścianki kabiny prysznicowej, rozwiązania dekoracyjne w biurach, na klatkach schodowych biurowców i apartamentowców. Jednokolorowe panele szklane w gabinecie dentystycznym czy kolorowe ścianki działowe u fryzjera. A także w gabinetach kosmetycznych i wielu innych miejscach.

Przeszklona ściana w lofcie

Panele szklane nie tylko w kuchni

Panele wykonane za szkła to nowoczesny i estetyczny sposób na wykończenie ścian. Ze względu na zalety oraz możliwości aranżacyjne stanowią coraz częściej wybierane rozwiązanie. W trakcie wyboru materiałów do aranżacji salonu, szkło zazwyczaj nie jest materiałem, o którym pomyśli się od razu. W czym tkwi jego siła i znaczna przewaga nad materiałami innego typu? Można go użyć w formie frontów do mebli, półek i okładzin ściennych. Szkło w dzisiejszych aranżacjach jest rozwiązaniem niebanalnym. Bogata oferta szkła lakierowanego, jakie dziś jest dostępne na rynku sprawia, że mamy do wyboru szeroką ofertę wystroju wnętrz. Ścienne dekoracje to przede wszystkim ciekawy pomysł na urozmaicenie wnętrza salonu. Obecnie można to zrobić na wiele sposobów, jednak szklane panele w postaci obrazów są na pewno wyjątkowe. Już samo szkło nadaje nowoczesny wygląd, natomiast jeśli dodamy do tego piękne kolory, obrazy i grafikę na szkle, efekt będzie wspaniały.

Wiele możliwości aranżacyjnych

Szklane panele, które są dodatkowo oprawione graficznie, to innowacyjny materiał stosowany do wykańczania wnętrz. Obecnie szklane panele jakie oferują producenci stanowią najczęściej element dekoracyjny wnętrz. Oprócz niesamowitego wyglądu szklane panele ucieszą swoimi właściwościami. Podstawą zaletą zastosowania ich w domu jest łatwość czyszczenia. Szklane ściany stają się coraz bardziej popularne i bardzo często są wykorzystywane w aranżacji domów. Szkło to ciekawa dekoracja na ścianie. Nadaje pomieszczeniu odpowiedniego i estetycznego wyglądu. Szklane panele można kupić w wersji kolorowej oraz transparentnej dzięki czemu doskonale dopasują się do aranżacji w różnym stylu. We wnętrzach industrialnych z powodzeniem nadadzą się do przykrycia surowych ścian.

szklany panel w łazience

Szklane wykończenia doskonale pasują do:

  • drewna,
  • ceramiki,
  • betonu,
  • metalu.

Nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby zestawić różnego typu materiały w jednaj aranżacji. We wnętrzach z panelami szklanymi warto jeszcze zastosować punktowe oświetlenie, co nada charakteru i podkreśli doskonały wygląd całości. Panele z nadrukami wyróżniają się w zestawieniu z innymi dekoracjami niesamowitym wręcz bajecznym wyglądem. Poprzez zastosowanie prostej tafli szkła i wyraźnej grafiki zawsze zachowują najwyższą jakość i estetykę. Panel szklany to bardzo ciekawe wykończenie ściany, ale jednocześnie bardzo eleganckie i nowoczesne. Całkowicie zmieniają charakter wnętrza, a dzięki wielkości wzorów, jakie można na nich umieścić mogą stać się ozdobą samą w sobie. Co więcej optycznie powiększają pomieszczenie. Ta cecha chętnie bywa wykorzystywana szczególnie na niewielkich powierzchniach.

Ciekawa aranżacja w szklanym stylu

Przejrzyste konstrukcje z roku na rok mają coraz większe powodzenie. W zależności od potrzeb umieszczane są na prowadnicach albo połączone są ze sobą przy pomocy zawiasów. W ten sposób można wybrać jakie będzie wnętrze, w którym mieszkasz. Szczególnie w mieszkaniach stosuje się panel szklany w kuchni. Szklane drzwi idealnie nadają się dla osób, które cenią sobie eleganckie i zarazem oryginalne wnętrza. Panele szklane służą do nietypowego i eleganckiego wykańczania wnętrz. Panele szklane stwarzają wiele możliwości aranżacyjnych i nadają wnętrzom charakteru i przestronności.

przeszklone drzwi do garderoby

Podkreśl przestronność i nowoczesny styl mieszkania

Podkreśl przestronność i nowoczesny styl swojego mieszkania dzięki szklanym panelom, a doświadczony projektant wnętrz z MAZZANI zapewni Ci profesjonalne doradztwo. Nasze szklane panele to nie tylko elegancki wybór, ale także łatwe w czyszczeniu i trwałe rozwiązanie. Wykorzystaj nasze usługi projektowania wnętrz, aby stworzyć unikalną aranżację, która odzwierciedli Twój osobisty gust i styl życia. Wspólnie uczynimy Twoje mieszkanie jeszcze bardziej wyjątkowym. Pracujemy w Warszawie i okolicach oraz zdalnie w całej Polsce.